Kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj bulmacada nedir?

Kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj“ sorusuna cevap olarak “HİRFANLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj nedir, sözlükte kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj ne, kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj açıklaması, kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj ne demek, sözlükte kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, sözlük kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, bulmacada kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, bulmaca sözlüğü 'kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj', bulmaca soruları kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj tanımı, bulmaca kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj, bulmaca çözümü kızılırmak üzerinde kurulu bir baraj