Kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı bulmacada nedir?

Kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı“ sorusuna cevap olarak “HORST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı tanımı, bulmaca çözümü kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı nedir, bulmacada kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, bulmaca sözlüğü 'kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı', bulmaca kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı açıklaması, sözlük kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, sözlükte kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı ne, sözlükte kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı, kırılmaya uğrayan yer katmanının yüksekte kalan kısmı ne demek