Kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral bulmacada nedir?

Kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral“ sorusuna cevap olarak “ASBEST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral tanımı, bulmaca soruları kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral nedir, sözlükte kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, bulmaca sözlüğü 'kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral', kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral açıklaması, sözlük kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, bulmaca kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, bulmaca çözümü kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, sözlükte kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral ne, bulmacada kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral, kırılmadan bükülebilen ve ateşte niteliği değişmeyen bir mineral ne demek