Kırılmış veya dövülmüş tahıl bulmacada nedir?

Kırılmış veya dövülmüş tahıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kırılmış veya dövülmüş tahıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kırılmış veya dövülmüş tahıl“ sorusuna cevap olarak “KIRMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

kırılmış veya dövülmüş tahıl ne demek, kırılmış veya dövülmüş tahıl tanımı, bulmaca kırılmış veya dövülmüş tahıl, kırılmış veya dövülmüş tahıl açıklaması, bulmaca çözümü kırılmış veya dövülmüş tahıl, bulmaca sözlüğü 'kırılmış veya dövülmüş tahıl', bulmaca soruları kırılmış veya dövülmüş tahıl, kırılmış veya dövülmüş tahıl, sözlükte kırılmış veya dövülmüş tahıl ne, bulmacada kırılmış veya dövülmüş tahıl, sözlük kırılmış veya dövülmüş tahıl, sözlükte kırılmış veya dövülmüş tahıl, kırılmış veya dövülmüş tahıl nedir