Kıpırdamadan Sürekli Korunan Duruşa Verilen Ad bulmacada nedir?

Kıpırdamadan Sürekli Korunan Duruşa Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kıpırdamadan Sürekli Korunan Duruşa Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kıpırdamadan Sürekli Korunan Duruşa Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “KATALEPSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad nedir, kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad ne demek, kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad tanımı, bulmaca kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, bulmaca soruları kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, bulmacada kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, sözlükte kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, sözlükte kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad ne, bulmaca sözlüğü 'kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad', sözlük kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad, kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad açıklaması, bulmaca çözümü kıpırdamadan sürekli korunan duruşa verilen ad