Kıldan ya da yünden dokunmuş çuval bulmacada nedir?

Kıldan ya da yünden dokunmuş çuval“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kıldan ya da yünden dokunmuş çuval” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kıldan ya da yünden dokunmuş çuval“ sorusuna cevap olarak “SEKLEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

kıldan ya da yünden dokunmuş çuval nedir, bulmaca çözümü kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, bulmaca soruları kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, kıldan ya da yünden dokunmuş çuval ne demek, kıldan ya da yünden dokunmuş çuval tanımı, bulmaca kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, kıldan ya da yünden dokunmuş çuval açıklaması, sözlükte kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, sözlük kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, bulmacada kıldan ya da yünden dokunmuş çuval, bulmaca sözlüğü 'kıldan ya da yünden dokunmuş çuval', sözlükte kıldan ya da yünden dokunmuş çuval ne