Kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise bulmacada nedir?

Kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise“ sorusuna cevap olarak “ABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise nedir, kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise ne demek, bulmaca kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, sözlük kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, bulmacada kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, bulmaca sözlüğü 'kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise', bulmaca soruları kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, sözlükte kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, sözlükte kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise ne, bulmaca çözümü kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise, kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise açıklaması, kıldan örülmüş kalın kumaş ve bu kumaşdan yapılan elbise tanımı