Kılıç kabzasındaki demir siper bulmacada nedir?

Kılıç kabzasındaki demir siper“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kılıç kabzasındaki demir siper” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kılıç kabzasındaki demir siper“ sorusuna cevap olarak “BALÇAK”, “BARÇAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kılıç kabzasındaki demir siper, sözlükte kılıç kabzasındaki demir siper ne, kılıç kabzasındaki demir siper nedir, sözlükte kılıç kabzasındaki demir siper, kılıç kabzasındaki demir siper, bulmaca kılıç kabzasındaki demir siper, bulmaca çözümü kılıç kabzasındaki demir siper, sözlük kılıç kabzasındaki demir siper, bulmaca soruları kılıç kabzasındaki demir siper, bulmaca sözlüğü 'kılıç kabzasındaki demir siper', kılıç kabzasındaki demir siper açıklaması, kılıç kabzasındaki demir siper tanımı, kılıç kabzasındaki demir siper ne demek