Kıbrıs'a Özgü Bir Salata Türü bulmacada nedir?

Kıbrıs'a Özgü Bir Salata Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kıbrıs'a Özgü Bir Salata Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kıbrıs'a Özgü Bir Salata Türü“ sorusuna cevap olarak “KOLLANDRO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kıbrısa özgü bir salata türü, kıbrısa özgü bir salata türü ne demek, kıbrısa özgü bir salata türü, bulmacada kıbrısa özgü bir salata türü, kıbrısa özgü bir salata türü tanımı, sözlük kıbrısa özgü bir salata türü, kıbrısa özgü bir salata türü nedir, sözlükte kıbrısa özgü bir salata türü ne, bulmaca çözümü kıbrısa özgü bir salata türü, bulmaca soruları kıbrısa özgü bir salata türü, kıbrısa özgü bir salata türü açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kıbrısa özgü bir salata türü', bulmaca kıbrısa özgü bir salata türü