Kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık bulmacada nedir?

Kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık“ sorusuna cevap olarak “KOMAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık ne, bulmaca soruları kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, bulmaca sözlüğü 'kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık', bulmacada kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, sözlükte kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık açıklaması, bulmaca kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık nedir, bulmaca çözümü kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık ne demek, kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık tanımı, sözlük kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık, kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık