Kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir bulmacada nedir?

Kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir“ sorusuna cevap olarak “HEDİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir ne demek, bulmaca kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, sözlük kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir açıklaması, bulmaca soruları kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, bulmaca çözümü kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, bulmacada kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir nedir, kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir tanımı, sözlükte kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir ne, kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir, bulmaca sözlüğü 'kışın kar üstünde yürümeye mahsus içi sicimle örülmüş ağaçtan yapılmış bir'