Kışın hayvanlara yedirilen ot yığını bulmacada nedir?

Kışın hayvanlara yedirilen ot yığını“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kışın hayvanlara yedirilen ot yığını” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kışın hayvanlara yedirilen ot yığını“ sorusuna cevap olarak “HAYMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

kışın hayvanlara yedirilen ot yığını nedir, kışın hayvanlara yedirilen ot yığını ne demek, kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, kışın hayvanlara yedirilen ot yığını tanımı, sözlükte kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, bulmaca sözlüğü 'kışın hayvanlara yedirilen ot yığını', kışın hayvanlara yedirilen ot yığını açıklaması, sözlükte kışın hayvanlara yedirilen ot yığını ne, bulmaca kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, bulmaca soruları kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, bulmaca çözümü kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, sözlük kışın hayvanlara yedirilen ot yığını, bulmacada kışın hayvanlara yedirilen ot yığını