Kışın Yaylalarda Biten Bir Ot bulmacada nedir?

Kışın Yaylalarda Biten Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kışın Yaylalarda Biten Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kışın Yaylalarda Biten Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ACİBİCİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kışın yaylalarda biten bir ot ne, sözlükte kışın yaylalarda biten bir ot, kışın yaylalarda biten bir ot tanımı, sözlük kışın yaylalarda biten bir ot, kışın yaylalarda biten bir ot nedir, bulmaca çözümü kışın yaylalarda biten bir ot, bulmaca sözlüğü 'kışın yaylalarda biten bir ot', kışın yaylalarda biten bir ot ne demek, bulmaca soruları kışın yaylalarda biten bir ot, bulmaca kışın yaylalarda biten bir ot, kışın yaylalarda biten bir ot, kışın yaylalarda biten bir ot açıklaması, bulmacada kışın yaylalarda biten bir ot