Küçük salkımlı bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

Küçük salkımlı bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Küçük salkımlı bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Küçük salkımlı bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “NEFERİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

küçük salkımlı bir üzüm cinsi nedir, küçük salkımlı bir üzüm cinsi, sözlükte küçük salkımlı bir üzüm cinsi, bulmaca soruları küçük salkımlı bir üzüm cinsi, bulmaca küçük salkımlı bir üzüm cinsi, küçük salkımlı bir üzüm cinsi ne demek, küçük salkımlı bir üzüm cinsi açıklaması, sözlükte küçük salkımlı bir üzüm cinsi ne, bulmacada küçük salkımlı bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü küçük salkımlı bir üzüm cinsi, küçük salkımlı bir üzüm cinsi tanımı, sözlük küçük salkımlı bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'küçük salkımlı bir üzüm cinsi'