Küçük salkımlı bir üzüm çeşidi bulmacada nedir?

Küçük salkımlı bir üzüm çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Küçük salkımlı bir üzüm çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Küçük salkımlı bir üzüm çeşidi“ sorusuna cevap olarak “NEFERİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

küçük salkımlı bir üzüm çeşidi tanımı, bulmaca çözümü küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, sözlük küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, bulmaca soruları küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, bulmacada küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, küçük salkımlı bir üzüm çeşidi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'küçük salkımlı bir üzüm çeşidi', bulmaca küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, sözlükte küçük salkımlı bir üzüm çeşidi, küçük salkımlı bir üzüm çeşidi nedir, sözlükte küçük salkımlı bir üzüm çeşidi ne, küçük salkımlı bir üzüm çeşidi ne demek