Köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk bulmacada nedir?

Köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk tanımı, bulmaca köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk açıklaması, sözlükte köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk ne, köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, bulmacada köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, sözlük köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk nedir, sözlükte köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, bulmaca soruları köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, bulmaca çözümü köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk, köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk ne demek, bulmaca sözlüğü 'köy evlerinin tavan kısmındaki boşluk'