Körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı bulmacada nedir?

Körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı“ sorusuna cevap olarak “PERİTİFLİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı ne demek, körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı tanımı, bulmaca sözlüğü 'körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı', sözlükte körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı ne, bulmaca körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, bulmacada körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı nedir, bulmaca çözümü körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, sözlük körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı, körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı açıklaması, sözlükte körbarsağı ve apandisi çevreleyen karın zarı iltihabı