Körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik bulmacada nedir?

Körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik“ sorusuna cevap olarak “TİFLİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, sözlükte körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik ne, körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik tanımı, körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik açıklaması, körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik ne demek, körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik nedir, bulmaca körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, bulmaca soruları körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, bulmaca sözlüğü 'körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik', sözlük körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, bulmacada körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik, bulmaca çözümü körbağırsakta ve genellikle çıkan kalınbağırsakta görülen akut ya da kronik