Köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç bulmacada nedir?

Köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç“ sorusuna cevap olarak “KOSAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç tanımı, bulmaca köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, sözlükte köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç ne, sözlük köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, sözlükte köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmacada köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmaca sözlüğü 'köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç', köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç ne demek, köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç açıklaması, bulmaca soruları köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmaca çözümü köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç, köprü ve binalarda yük taşıyan kalın ağaç nedir