Köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması bulmacada nedir?

Köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması“ sorusuna cevap olarak “BASBASA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması tanımı, sözlükte köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması nedir, bulmacada köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, bulmaca soruları köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, bulmaca köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, sözlükte köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması ne, bulmaca çözümü köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, bulmaca sözlüğü 'köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması', köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, sözlük köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması, köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması ne demek, köpeğin kuyruk sallayarak yaltaklanması açıklaması