Köpeğin arka ayakları üzerine kalkması bulmacada nedir?

Köpeğin arka ayakları üzerine kalkması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köpeğin arka ayakları üzerine kalkması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köpeğin arka ayakları üzerine kalkması“ sorusuna cevap olarak “SALTA”, “SUSTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, bulmaca soruları köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, sözlük köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, köpeğin arka ayakları üzerine kalkması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'köpeğin arka ayakları üzerine kalkması', köpeğin arka ayakları üzerine kalkması ne demek, sözlükte köpeğin arka ayakları üzerine kalkması ne, bulmacada köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, sözlükte köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, bulmaca çözümü köpeğin arka ayakları üzerine kalkması, köpeğin arka ayakları üzerine kalkması nedir, köpeğin arka ayakları üzerine kalkması tanımı