Kölesi Veya Cariyesini Azad Etmiş Olan bulmacada nedir?

Kölesi Veya Cariyesini Azad Etmiş Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kölesi Veya Cariyesini Azad Etmiş Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kölesi Veya Cariyesini Azad Etmiş Olan“ sorusuna cevap olarak “MUTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, bulmaca soruları kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, bulmaca sözlüğü 'kölesi veya cariyesini azad etmiş olan', sözlükte kölesi veya cariyesini azad etmiş olan ne, kölesi veya cariyesini azad etmiş olan ne demek, kölesi veya cariyesini azad etmiş olan nedir, sözlükte kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, bulmaca çözümü kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, kölesi veya cariyesini azad etmiş olan açıklaması, bulmacada kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, sözlük kölesi veya cariyesini azad etmiş olan, kölesi veya cariyesini azad etmiş olan tanımı