Köleliğin Kaldırılması Yanlısı bulmacada nedir?

Köleliğin Kaldırılması Yanlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köleliğin Kaldırılması Yanlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köleliğin Kaldırılması Yanlısı“ sorusuna cevap olarak “ABOLİTİONİST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü köleliğin kaldırılması yanlısı, bulmaca köleliğin kaldırılması yanlısı, köleliğin kaldırılması yanlısı açıklaması, bulmaca soruları köleliğin kaldırılması yanlısı, köleliğin kaldırılması yanlısı tanımı, köleliğin kaldırılması yanlısı ne demek, sözlük köleliğin kaldırılması yanlısı, köleliğin kaldırılması yanlısı nedir, köleliğin kaldırılması yanlısı, sözlükte köleliğin kaldırılması yanlısı, bulmaca sözlüğü 'köleliğin kaldırılması yanlısı', bulmacada köleliğin kaldırılması yanlısı, sözlükte köleliğin kaldırılması yanlısı ne