Köleliğin Kaldırılması Yanlısı bulmacada nedir?

Köleliğin Kaldırılması Yanlısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köleliğin Kaldırılması Yanlısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köleliğin Kaldırılması Yanlısı“ sorusuna cevap olarak “ABOLİTİONİST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

köleliğin kaldırılması yanlısı ne demek, köleliğin kaldırılması yanlısı tanımı, bulmaca köleliğin kaldırılması yanlısı, köleliğin kaldırılması yanlısı açıklaması, sözlük köleliğin kaldırılması yanlısı, bulmaca soruları köleliğin kaldırılması yanlısı, sözlükte köleliğin kaldırılması yanlısı ne, bulmacada köleliğin kaldırılması yanlısı, sözlükte köleliğin kaldırılması yanlısı, bulmaca sözlüğü 'köleliğin kaldırılması yanlısı', köleliğin kaldırılması yanlısı nedir, bulmaca çözümü köleliğin kaldırılması yanlısı, köleliğin kaldırılması yanlısı