Kökü Kesildikten Sonra Sızan Suyundan Zamk Yapılan Bir Yaban Otu bulmacada nedir?

Kökü Kesildikten Sonra Sızan Suyundan Zamk Yapılan Bir Yaban Otu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kökü Kesildikten Sonra Sızan Suyundan Zamk Yapılan Bir Yaban Otu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kökü Kesildikten Sonra Sızan Suyundan Zamk Yapılan Bir Yaban Otu“ sorusuna cevap olarak “SAKIZLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu ne demek, sözlük kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu tanımı, bulmaca soruları kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu nedir, sözlükte kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu ne, bulmaca kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, bulmaca sözlüğü 'kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu', bulmaca çözümü kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu, kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu açıklaması, bulmacada kökü kesildikten sonra sızan suyundan zamk yapılan bir yaban otu