Jupiter'in bir uydusu bulmacada nedir?

Jupiter'in bir uydusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 15 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Jupiter'in bir uydusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Jupiter'in bir uydusu“ sorusuna cevap olarak “ADRASTEA”, “ANANKE”, “CALLİSTO”, “CARME”, “ELARA”, “EUROPA”, “GANYMEDE”, “HİMALİA”, “İO”, “LEDA”, “LYSİTHEA”, “METİS”, “PASİPHAE”, “SİNOPE”, “THEBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı15
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı21

Anahtar Kelimeler:

jupiterin bir uydusu açıklaması, bulmaca soruları jupiterin bir uydusu, jupiterin bir uydusu tanımı, jupiterin bir uydusu, sözlükte jupiterin bir uydusu, bulmaca çözümü jupiterin bir uydusu, sözlük jupiterin bir uydusu, bulmaca sözlüğü 'jupiterin bir uydusu', jupiterin bir uydusu ne demek, jupiterin bir uydusu nedir, bulmaca jupiterin bir uydusu, sözlükte jupiterin bir uydusu ne, bulmacada jupiterin bir uydusu