Judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad bulmacada nedir?

Judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad“ sorusuna cevap olarak “UKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, bulmaca soruları judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, sözlükte judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad ne, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad tanımı, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad nedir, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad ne demek, bulmacada judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, bulmaca sözlüğü 'judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad', bulmaca çözümü judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, sözlük judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad açıklaması, sözlükte judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan tarafa verilen ad