Judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek bulmacada nedir?

Judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek“ sorusuna cevap olarak “KOKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, bulmaca judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, bulmacada judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, bulmaca çözümü judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, bulmaca sözlüğü 'judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek', sözlükte judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, sözlükte judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek ne, bulmaca soruları judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek, judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek tanımı, judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek nedir, judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek ne demek, judoda rakibi en az on saniye yerde hareketsiz olarak tutarak kazanılan tek açıklaması