Judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük bulmacada nedir?

Judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük“ sorusuna cevap olarak “KOKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük tanımı, sözlükte judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük ne demek, bulmaca sözlüğü 'judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük', judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük açıklaması, bulmacada judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, sözlük judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, sözlükte judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük ne, bulmaca soruları judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, bulmaca çözümü judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, bulmaca judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük, judoda rakibi bastırarak kazanılan teknik üstünlük nedir