Judo'da Teknik Olarak Rakibinden Zayıf Kalan Taraf bulmacada nedir?

Judo'da Teknik Olarak Rakibinden Zayıf Kalan Taraf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judo'da Teknik Olarak Rakibinden Zayıf Kalan Taraf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judo'da Teknik Olarak Rakibinden Zayıf Kalan Taraf“ sorusuna cevap olarak “UKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf açıklaması, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne demek, bulmaca judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca çözümü judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmacada judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca soruları judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca sözlüğü 'judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf', judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf nedir, judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf tanımı, sözlük judoda teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf