Judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf bulmacada nedir?

Judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf“ sorusuna cevap olarak “UKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf tanımı, judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf açıklaması, sözlük judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca sözlüğü 'judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf', bulmaca çözümü judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf nedir, bulmacada judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca soruları judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne, judo’da saldırıya uğrayan veteknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne demek