Jubiter gezegeninin uydularından biri bulmacada nedir?

Jubiter gezegeninin uydularından biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Jubiter gezegeninin uydularından biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Jubiter gezegeninin uydularından biri“ sorusuna cevap olarak “CARME”, “EUROPA”, “PASİPHAE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte jubiter gezegeninin uydularından biri, bulmacada jubiter gezegeninin uydularından biri, bulmaca sözlüğü 'jubiter gezegeninin uydularından biri', jubiter gezegeninin uydularından biri nedir, sözlükte jubiter gezegeninin uydularından biri ne, jubiter gezegeninin uydularından biri ne demek, bulmaca soruları jubiter gezegeninin uydularından biri, jubiter gezegeninin uydularından biri tanımı, sözlük jubiter gezegeninin uydularından biri, bulmaca jubiter gezegeninin uydularından biri, bulmaca çözümü jubiter gezegeninin uydularından biri, jubiter gezegeninin uydularından biri, jubiter gezegeninin uydularından biri açıklaması