Japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad bulmacada nedir?

Japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “ABURAGİRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad ne demek, japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad tanımı, japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad nedir, bulmacada japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, sözlükte japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad ne, sözlükte japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, bulmaca soruları japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad', sözlük japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad, bulmaca japonya’da bazı cila ağaçlarına verilen ad