Japonlara özgü kağıt katlama sanatı bulmacada nedir?

Japonlara özgü kağıt katlama sanatı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japonlara özgü kağıt katlama sanatı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japonlara özgü kağıt katlama sanatı“ sorusuna cevap olarak “ORİGAMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları japonlara özgü kağıt katlama sanatı, sözlükte japonlara özgü kağıt katlama sanatı, bulmacada japonlara özgü kağıt katlama sanatı, japonlara özgü kağıt katlama sanatı, japonlara özgü kağıt katlama sanatı nedir, sözlükte japonlara özgü kağıt katlama sanatı ne, japonlara özgü kağıt katlama sanatı ne demek, bulmaca sözlüğü 'japonlara özgü kağıt katlama sanatı', bulmaca çözümü japonlara özgü kağıt katlama sanatı, bulmaca japonlara özgü kağıt katlama sanatı, sözlük japonlara özgü kağıt katlama sanatı, japonlara özgü kağıt katlama sanatı açıklaması, japonlara özgü kağıt katlama sanatı tanımı