Japonlara özgü bir güreş türü bulmacada nedir?

Japonlara özgü bir güreş türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japonlara özgü bir güreş türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japonlara özgü bir güreş türü“ sorusuna cevap olarak “SUMO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte japonlara özgü bir güreş türü ne, japonlara özgü bir güreş türü ne demek, bulmacada japonlara özgü bir güreş türü, bulmaca çözümü japonlara özgü bir güreş türü, sözlük japonlara özgü bir güreş türü, bulmaca japonlara özgü bir güreş türü, japonlara özgü bir güreş türü açıklaması, bulmaca soruları japonlara özgü bir güreş türü, bulmaca sözlüğü 'japonlara özgü bir güreş türü', japonlara özgü bir güreş türü, japonlara özgü bir güreş türü tanımı, japonlara özgü bir güreş türü nedir, sözlükte japonlara özgü bir güreş türü