Japonlar'ın geleneksel yer örtüsü bulmacada nedir?

Japonlar'ın geleneksel yer örtüsü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japonlar'ın geleneksel yer örtüsü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japonlar'ın geleneksel yer örtüsü“ sorusuna cevap olarak “TATAMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

japonların geleneksel yer örtüsü açıklaması, japonların geleneksel yer örtüsü ne demek, sözlükte japonların geleneksel yer örtüsü, japonların geleneksel yer örtüsü nedir, bulmaca çözümü japonların geleneksel yer örtüsü, japonların geleneksel yer örtüsü, sözlük japonların geleneksel yer örtüsü, sözlükte japonların geleneksel yer örtüsü ne, bulmacada japonların geleneksel yer örtüsü, bulmaca soruları japonların geleneksel yer örtüsü, bulmaca japonların geleneksel yer örtüsü, bulmaca sözlüğü 'japonların geleneksel yer örtüsü', japonların geleneksel yer örtüsü tanımı