Japon takımadalarının en eski halkı bulmacada nedir?

Japon takımadalarının en eski halkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japon takımadalarının en eski halkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japon takımadalarının en eski halkı“ sorusuna cevap olarak “AYNU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

japon takımadalarının en eski halkı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'japon takımadalarının en eski halkı', japon takımadalarının en eski halkı ne demek, sözlükte japon takımadalarının en eski halkı ne, japon takımadalarının en eski halkı nedir, sözlükte japon takımadalarının en eski halkı, bulmaca japon takımadalarının en eski halkı, japon takımadalarının en eski halkı tanımı, bulmaca soruları japon takımadalarının en eski halkı, sözlük japon takımadalarının en eski halkı, bulmaca çözümü japon takımadalarının en eski halkı, bulmacada japon takımadalarının en eski halkı, japon takımadalarının en eski halkı