Japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir bulmacada nedir?

Japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir“ sorusuna cevap olarak “HAİKU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir açıklaması, japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir nedir, bulmaca çözümü japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, bulmacada japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, bulmaca sözlüğü 'japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir', sözlükte japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir tanımı, bulmaca soruları japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, sözlükte japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir ne, sözlük japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir, japon edebiyatında beş yedi ve beş heceli üç dizeden oluşan şiir ne demek