Ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek bulmacada nedir?

Ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek“ sorusuna cevap olarak “AFAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek ne demek, ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek nedir, sözlük ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, bulmacada ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek tanımı, bulmaca çözümü ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, sözlükte ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, sözlükte ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek ne, bulmaca ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, bulmaca soruları ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek, ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek', ispanak ve benzeri sebzelerle yapılan bir tür börek