Isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi bulmacada nedir?

Isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi“ sorusuna cevap olarak “KONSERVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, sözlükte isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi ne, bulmacada isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi ne demek, isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi nedir, isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi tanımı, bulmaca çözümü isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi açıklaması, bulmaca isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, sözlük isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, sözlükte isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi, bulmaca sözlüğü 'isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi', isı ile sterilize edilerek uzun zaman saklanabilecek biçimde kutulanmış (yi