Isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak bulmacada nedir?

Isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak“ sorusuna cevap olarak “ÜŞÜMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmacada isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, bulmaca soruları isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak açıklaması, bulmaca isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, sözlük isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, bulmaca sözlüğü 'isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak', isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak ne demek, sözlükte isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak, sözlükte isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak ne, isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak nedir, isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak tanımı, bulmaca çözümü isı azlığı nedeniyle soğuğun etkisini duymak