Isı Alışverişi Olmayan Bir Değişiklik bulmacada nedir?

Isı Alışverişi Olmayan Bir Değişiklik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Isı Alışverişi Olmayan Bir Değişiklik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Isı Alışverişi Olmayan Bir Değişiklik“ sorusuna cevap olarak “ADYABATİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte isı alışverişi olmayan bir değişiklik ne, isı alışverişi olmayan bir değişiklik, isı alışverişi olmayan bir değişiklik nedir, bulmaca soruları isı alışverişi olmayan bir değişiklik, bulmaca isı alışverişi olmayan bir değişiklik, bulmacada isı alışverişi olmayan bir değişiklik, bulmaca çözümü isı alışverişi olmayan bir değişiklik, isı alışverişi olmayan bir değişiklik ne demek, bulmaca sözlüğü 'isı alışverişi olmayan bir değişiklik', isı alışverişi olmayan bir değişiklik tanımı, sözlükte isı alışverişi olmayan bir değişiklik, isı alışverişi olmayan bir değişiklik açıklaması, sözlük isı alışverişi olmayan bir değişiklik