Irmak ile dere arası büyüklükte akarsu bulmacada nedir?

Irmak ile dere arası büyüklükte akarsu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Irmak ile dere arası büyüklükte akarsu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Irmak ile dere arası büyüklükte akarsu“ sorusuna cevap olarak “CAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, irmak ile dere arası büyüklükte akarsu nedir, bulmaca soruları irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, bulmaca irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, bulmaca çözümü irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, sözlükte irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, bulmacada irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, sözlükte irmak ile dere arası büyüklükte akarsu ne, sözlük irmak ile dere arası büyüklükte akarsu, irmak ile dere arası büyüklükte akarsu ne demek, bulmaca sözlüğü 'irmak ile dere arası büyüklükte akarsu', irmak ile dere arası büyüklükte akarsu açıklaması, irmak ile dere arası büyüklükte akarsu tanımı