IBM tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi bulmacada nedir?

IBM tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “IBM tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “IBM tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi“ sorusuna cevap olarak “AIX” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi açıklaması, bulmacada ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, sözlükte ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi ne, ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi nedir, ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi tanımı, ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi ne demek, sözlükte ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, bulmaca çözümü ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, bulmaca sözlüğü 'ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi', bulmaca soruları ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, sözlük ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi, bulmaca ibm tarafından geliştirilen unıx tabanlı iletim sistemi