Işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme bulmacada nedir?

Işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme“ sorusuna cevap olarak “DİFÜZÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme nedir, işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme açıklaması, işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme tanımı, bulmaca soruları işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme ne demek, sözlükte işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, bulmacada işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, bulmaca işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme, bulmaca sözlüğü 'işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme', sözlükte işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme ne, sözlük işığı yayan ya da yumuşatan her türlü malzeme