Iğdır Şehrinin Yöresel Yemeği bulmacada nedir?

Iğdır Şehrinin Yöresel Yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Iğdır Şehrinin Yöresel Yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Iğdır Şehrinin Yöresel Yemeği“ sorusuna cevap olarak “AYRANAŞI”, “EKŞİLİCILVIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca iğdır şehrinin yöresel yemeği, sözlük iğdır şehrinin yöresel yemeği, bulmacada iğdır şehrinin yöresel yemeği, sözlükte iğdır şehrinin yöresel yemeği, iğdır şehrinin yöresel yemeği, iğdır şehrinin yöresel yemeği tanımı, bulmaca çözümü iğdır şehrinin yöresel yemeği, iğdır şehrinin yöresel yemeği nedir, sözlükte iğdır şehrinin yöresel yemeği ne, iğdır şehrinin yöresel yemeği ne demek, bulmaca soruları iğdır şehrinin yöresel yemeği, bulmaca sözlüğü 'iğdır şehrinin yöresel yemeği', iğdır şehrinin yöresel yemeği açıklaması