Hz.İsa'nın on iki havarisinden biri bulmacada nedir?

Hz.İsa'nın on iki havarisinden biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hz.İsa'nın on iki havarisinden biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hz.İsa'nın on iki havarisinden biri“ sorusuna cevap olarak “BARNABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

hz.i̇sanın on iki havarisinden biri ne demek, hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, hz.i̇sanın on iki havarisinden biri tanımı, hz.i̇sanın on iki havarisinden biri nedir, sözlük hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, bulmacada hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, hz.i̇sanın on iki havarisinden biri açıklaması, bulmaca çözümü hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, bulmaca sözlüğü 'hz.i̇sanın on iki havarisinden biri', bulmaca hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, sözlükte hz.i̇sanın on iki havarisinden biri, sözlükte hz.i̇sanın on iki havarisinden biri ne, bulmaca soruları hz.i̇sanın on iki havarisinden biri