Hz. İsa'nın On İki Havarisinden Biri bulmacada nedir?

Hz. İsa'nın On İki Havarisinden Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hz. İsa'nın On İki Havarisinden Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hz. İsa'nın On İki Havarisinden Biri“ sorusuna cevap olarak “BARNABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, bulmaca soruları hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, bulmaca hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri tanımı, sözlük hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, sözlükte hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri ne, sözlükte hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri açıklaması, hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri, hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri nedir, hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri ne demek, bulmaca sözlüğü 'hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri', bulmacada hz. i̇sanın on i̇ki havarisinden biri