Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri bulmacada nedir?

Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri“ sorusuna cevap olarak “BARNABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlük hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri açıklaması, hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri ne demek, sözlükte hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, bulmaca soruları hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, bulmaca çözümü hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, sözlükte hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri ne, hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri tanımı, hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri nedir, bulmaca sözlüğü 'hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri', bulmacada hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri, bulmaca hz. i̇sa’nın on iki havarisinden biri