Huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç bulmacada nedir?

Huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç“ sorusuna cevap olarak “EGEN”, “GEM”, “KAVASA”, “YAVAŞA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, bulmacada huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç açıklaması, sözlük huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç nedir, bulmaca çözümü huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç ne demek, bulmaca soruları huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, bulmaca sözlüğü 'huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç', sözlükte huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç ne, bulmaca huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç, huysuz atları yola getirmek için dudaklarına takılan tahta kıskaç tanımı