Hortumların ve kasırgaların tanrısı bulmacada nedir?

Hortumların ve kasırgaların tanrısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hortumların ve kasırgaların tanrısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hortumların ve kasırgaların tanrısı“ sorusuna cevap olarak “HAYAJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hortumların ve kasırgaların tanrısı ne, hortumların ve kasırgaların tanrısı tanımı, sözlük hortumların ve kasırgaların tanrısı, hortumların ve kasırgaların tanrısı nedir, bulmacada hortumların ve kasırgaların tanrısı, bulmaca hortumların ve kasırgaların tanrısı, bulmaca çözümü hortumların ve kasırgaların tanrısı, hortumların ve kasırgaların tanrısı ne demek, bulmaca sözlüğü 'hortumların ve kasırgaların tanrısı', sözlükte hortumların ve kasırgaların tanrısı, bulmaca soruları hortumların ve kasırgaların tanrısı, hortumların ve kasırgaların tanrısı açıklaması, hortumların ve kasırgaların tanrısı